Новини 2011-05-30 09:22

Тягнибок пропонує львів’янам 22 червня вийти на вулиці з фотографіями замордованих родичів

Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок закликав львів’ян вийти на вулиці 22 червня з фотографіями родичів, замордованих енкаведистами. Про це він заявив на вічі «Проти свавілля панівного режиму! За соціальну і національну справедливість! За свою Свободу!», повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

«22 червня не лише «Свобода», а кожен українець, кожен львів’янин має вийти на вулицю. Якщо нас буде не тисячі, а десятки тисяч, то скільки б тих гастролерів зі злим серцем і з паскудними намірами не приїхало, вони нічогісінько не зроблять. Наша масовість поставить крапку на їхніх провокаціях», - зазначив він.

«Є ще одна ідея. Давайте, 22 червня візьмемо фото наших родичів, які були замордовані в енкаведистських тюрмах, в тім числі в період 22-28 червня, коли енкаведистам патронів не вистачало і вони живцем закопували, замуровували в стінах тюрем. Прийдемо з тими знимками, зі священиками, і будемо згадувати про мільйони українців, які віддали життя заради нас з вами», - додав він.

За словами Тягнибока, 22 червня хочуть реалізувати те, що не вдалося зробити 9 травня.

«Ми разом з вами зупинили зухвалу провокацію, яка була запланована. Але чи вони поняття зеленого не мають, чим жив Львів 22 червня - 22, 23, 24, 25, 28 червня 1941 року? Що вони тут хочуть зробити? День «відкритих дверей енкаведистських тюрем»?», - зазначив Тягнибок.

Разом з тим лідер «Свободи» зазначив, що ні до чого не закликає, бо знає, що сьогодні телефони «свободівців» прослуховують.