Новини 2019-09-25 10:10

Зеленський обговорив з Меркель «нормандський формат»

Канцлерка наголосила на незмінності підтримки з боку Німеччини.

У вівторок, 24 вересня, на Генасамблеї ООН у Нью-йорку президент Володимир Зеленський обговорив з канцлером Німеччини Ангелою Меркель підготовку до зустрічі «нормандської четвірки». Про це йдеться на сайті глави держави.

 

Зазначено, що Зеленський поінформував Меркель про ситуацію на сході України та про відновлення мосту поблизу Станиці Луганської.

 

Зі свого боку Меркель наголосила на незмінності підтримки з боку ФРН зусиль України, спрямованих на встановлення миру на сході країни.

 

Також, канцлерка відзначила важливість ретельної підготовки зустрічі в Нормандському форматі задля досягнення дієвих результатів.

 

Нагадаємо, нормандський формат – зустріч у форматі Україна – Німеччина –Франція – Росія щодо вирішення збройного конфлікту на сході України.

 

Президент США Дональд Трамп заявив, що міг би долучитись до «нормандського формату», якщо це буде необхідно учасникам переговорів.

 

Раніше Зеленський окреслив три ключові питання на зустрічі «нормандського формату»: обмін «всіх на всіх», терміни розведення військ і виведення усіх військ з окупованих територій.