Новини 2019-08-08 19:01

Суд у Криму продовжив арешт Бекірову ще на два місяці

Суд продовжив запобіжний захід до 11 жовтня 2019 року.

Так званий Верховний суд в окупованому Криму продовжив ще на два місяці арешт політв'язню, інваліду першої групи Едему Бекірову. У ході засідання "суду" Бекіров знаходився у так званій "клітці". Про це в Facebook повідомляє "Кримська солідарність".

 

"Суд продовжив запобіжний захід (Едему Бекірову - ред.) до 11 жовтня 2019 року", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, виступаючи в «суді», Бекіров сказав, що все, що відбувається з ним останні 8 місяців, - "справжнє пекло".

 

"Я дивуюся тому, що відбувається зі мною. Я все життя був законослухняним громадянином. І те, що зі мною відбувається протягом останніх 8 місяців, - це справжнісіньке пекло. Якомусь слідчому, якійсь службі спало на думку посадити людину, оббрехати її. Оббрехали, сфабрикували справу, шиту білими нитками. Це фальш чистої води", - сказав Бекіров.

 

До того ж за словами адвоката Олексія Ладіна, який клопотав про переведення Бекірова під домашній арешт за станом здоров'я, протягом усього попереднього слідства Бекіров не дав жодного приводу, щоб можна було говорити, що він має намір ховатися.

 

"Навпаки, він має постійне місце реєстрації у м.Сімферополь. Захист постійно надавав необхідні документи на підтвердження цього. Єдине наше бажання - це захистити його добре ім'я. З огляду на його стан здоров'я, сам факт, що він може зникнути, є дуже сумнівним», - зазначив Ладін.

 

Як повідомлялось, у четвер, 8 серпня, Верховний "суд" окупованого Криму розгляне рішення про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою тяжкохворому українському політв'язню Едему Бекірову.