Новини 2019-08-07 17:55

"Вимагаю вжити всіх заходів". Дочка політв'язня Бекірова написала відкритий лист Зеленському

Елеонора Бекірова наголосила, що її батьку відмовляють у медичній допомозі незважаючи на те, що він тяжко хворий.

Дочка заарештованого в окупованому Росією Криму політв'язня Едема Бекірова опублікувала відкритий лист президенту України Володимиру Зеленському, у якому просить допомогти її помираючому батьку. Звернення опубліковане на її сторінці у Facebook у середу, 7 серпня.

 

"Мій батько Едем Бекіров умирає, і мені вже ні в кого просити допомоги. Але зараз я не прошу, а вимагаю. Як громадянка України і як дочка умираючого батька, я маю на це повне право. Я вимагаю вжити всіх заходів, щоб домогтися надання допомоги моєму батькові, домогтися його лікування і насамкінець звільнення", - написала Елеонора Бекірова.

 

За її словами, завтра над її батьком у Криму відбудеться черговий суд.

 

"Завтра мого батька знову судитимуть, вирішуючи жити йому чи померти. Якщо він залишиться в ув'язненні, якщо суд винесе рішення про його етапування, він оголосить голодування і відмовиться приймати навіть ті ліки, які нам вдається передати йому. Він обіцяв це, а я знаю свого батька - він завжди виконує свої обіцянки. Він боєць, і він буде триматися, якщо буде знати, що його країна, за яку він у 2014 році готовий був віддати життя, бореться за нього", - написала Бекірова.

 

Дочка політв'язня наголосила, що її батьку відмовляють у медичній допомозі незважаючи на те, що він тяжко хворий.

 

"Мій батько інвалід першої групи, у нього ампутована нога з раною, що не загоюється, нижній млявий парапарез ніг, після перенесеного інфаркту його прооперували і встановили 4 шунти в серце, яке в будь-яку мить може зупинитися. Його цукровий діабет вимагає щоденної допомоги, яку він не отримує ось уже 238 днів", - розповіла вона.

 

Як повідомлялося, Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch закликала окупаційну владу в анексованому Криму надати незаконно ув’язненому й тяжкохворому кримськотатарському активісту Едему Бекірову негайну й адекватну медичну допомогу.

схожі новини