Новини 2019-03-01 11:13

В Україні набув чинності закон про Єдиний державний реєстр ветеранів

Зокрема, реєстр створюється для забезпечення обліку ветеранів.

В Україні набув чинності закон про Єдиний державний реєстр ветеранів. Відповідний документ 28 лютого оприлюднили у виданні "Голос України".

 

Як зазначається, закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, а саме: 1 березня.

 

Так, реєстр створюється для забезпечення: обліку ветеранів; реалізації особами пільг та інших соціальних гарантій; адміністрування їх потреб;  координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту ветеранів.

 

Крім того, протягом одного місяця з дня набрання чинності закону Кабінет міністрів зобов'язаний забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації положень цього закону; привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом; забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим законом.

 

Як повідомлялося, 26 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон про Єдиний державний реєстр ветеранів. 

 

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада підтримала за основу та в цілому законопроект про створення Єдиного реєстру ветеранів війни. Так, реєстр створюється для забезпечення: обліку ветеранів; реалізації особами пільг та інших соціальних гарантій; адміністрування їх потреб;  координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту ветеранів.