Новини 2011-05-08 12:21

Янукович привітав українців з Днем Перемоги

Президент Віктор Янукович привітав співвітчизників з нагоди Дня Перемоги. Про це Тижню повідомили у прес-службі глави держави.

“Щиро вітаю з цим світлим днем весь Український народ і насамперед ветеранів, які мужньо здолали вогненні фронтові дороги, чесно виконавши свій військовий та громадянський обов'язок.

Ми завжди пам'ятатимемо про те, як довгі 1225 днів і ночей Україна була окупована фашистськими вандалами. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна”, -  сказав президент.

Він також відзначив подвиг тих, хто підняв зі згарищ міста і села, відбудував зруйноване народне господарство, заклав підвалини незалежної України.

“День Перемоги для нашого народу – свято, яке об'єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості. Сердечно бажаю усім вам здоров'я, душевного тепла, добробуту й миру на довгі і щасливі роки. Честь вам і слава!”,- сказав Янукович.

Нагадаємо, у зверненні з нагоди пам’яті і примирення Янукович заявив, що Україна готова брати участь у міжнародних миротворчіх програма на рівноправних засадах.