Новини 2018-08-17 13:39

У МЗС назвали ймовірний термін підписання угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем

Також було обговорено питання недопуску значної кількості українських громадян на територію Ізраїлю в аеропорту Бен-Гуріон.
Угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем можуть підписати до кінця року. Про це повідомляє прес-служба МЗС у п'ятницю, 17 серпня.
 

 

Повідомляється, що у четвер,16 серпня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з міністром з питань охорони навколишнього природного середовища Держави Ізраїль, міністром у справах Єрусалима та єврейської спадщини, співголовою Спільної міжурядової Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Зєевом Елькіним.

 

"У контексті торговельно-економічного співробітництва було наголошено на пріоритетності підписання до кінця поточного року Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем",  -  йдеться у повідомленні. 

 

Крім того, у ході зустрічі було обговорено питання стосовно недопуску значної кількості українських громадян на територію Ізраїлю в аеропорту Бен-Гуріон. Сторони ухвалили рішення найближчим часом провести в Єрусалимі консульські консультації.   

 

Міністри також обговорили перспективи ратифікації Верховною Радою України Угоди між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення, підписаної 28 лютого 2012 року в Нью-Йорку.   

 

Нагадаємо, 15 травня стало відомо, що Україна та Ізраїль домовилися прискорити переговори щодо зони вільної торгівлі. 

 

У листопаді 2016 року президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників.

схожі новини