Новини 2018-08-02 20:31

Справи про розстріли на Майдані. Луценко оголосив, що слідство фактично завершене

Глава ГПУ додав, що фактично по усіх високопосадовцях часів Януковича здобуто дозволи судів на проведення спецрозслідування.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в четвер, 2 серпня, повідомив, що слідство в справах розстрілу активістів на Майдані у лютому 2014 року фактично завершене. Про це повідомила прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган.

 

"Генпрокурор також проінформував про те, що у справах розстрілу на Майдані у лютому 2014 року очікує остаточні експертизи, слідство фактично завершене. Окрім того, фактично по усіх високопосадовцях часів президентства В.Януковича здобуто дозволи судів на проведення спеціального (заочного) розслідування", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Луценко провів зустріч із керівниками громадських організацій Євромайдану, а саме – головою ГО "Родина героїв Небесної сотні" Володимиром Бондарчуком, батьком героя Небесної сотні Устима Голоднюка – Володимиром та координатором ініціативної групи поранених на Майдані Павлом Кучером.

 

 

"Учасники зустрічі обговорили реорганізацію Генпрокуратури, зокрема Департаменту спецрозслідувань, очолюваного С.Горбатюком. Генпрокурор вчергове наголосив присутнім, що жодна посада слідчого чи прокурора не була скорочена. А сам Горбатюк продовжить розслідування усіх справ Майдану тепер вже на посаді начальника управління спеціальних розслідувань", – наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, від 17 липня Генеральна прокуратура України розпочинає слідчий експеримент у центрі Києва в рамках розслідування справи про розстріли протестувальників у 2014 році, через що Стелу Небесної Сотні тимчасово заберуть з Майдану. ГПУ також повідомила, що планує за місяць завершити слідчий експеримент у рамках розслідування справи про розстріли активістів у 2014 році.

схожі новини