Новини 19:58

Facebook видалив сторінку Національного корпусу у соцмережі

Увагу адміністрації Facebook привернули світлини святкування четвертої річниці створення полку особливого призначення "Азов".

У четвер, 31 травня, Facebook видалив низку постів на офіційній сторінці політичної партії «Національний корпус» у соціальній мережі  та деактивував сторінку спільноти. Про це повідомила прес-служба партії.

 

У повідомленні йдеться, що увагу адміністрації Facebook привернули світлини святкування четвертої річниці створення офіційного підрозділу у складі Національної гвардії України полку особливого призначення ОЗСП «Азов», що були розміщені 5 квітня 2018 року.

 

 

 

«Ваші претензії щодо видаленої публікації нами уважно розглянуто. Проте, ми вважаємо, що ці світлини не можуть порушити правила використання сторінок Фейсбук та ваші стандарти спільноти. На всіх чотирьох фотографіях зображено офіційне лого полку ОЗСП «Азов», який має всі зареєстровані права і завжди використовується під час урочистих подій та будь-яких інших подій та завданьвід Національної гвардії України», - заявили у "Національному корпусі". 

 

 

Зазначається, що президент Петро Порошенко неодноразово нагороджував бійців полку «Азов» і видавав офіційні укази. Сама політична партія "Національний корпус" з 12.01.2016 офіційно зареєстрована в  Україні Міністерством юстиції під №10000000538959.

 

 

 

 

Також у прес-службі нагадали, що Національна гвардія України, в складі якої є ОЗСП «Азов», офіційно підпорядкована Міністерству внутрішніх справ України на чолі з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. 

 

 

 

«Зважаючи на те, що офіс Facebook східноєвропейського регіону знаходиться в Москві, у ворожій сьогодні до України державі - Російській Федерації, щомісяця видаляються тисячі проукраїнських публікацій, а користувачі блокуються. Вважаємо такі дії модераторів заангажованими та шовіністичними, які виглядають підігруванням у гібридній війні на боці Росії щодо нашої країни», - додали у «Національному корпусі».

 

Нагадаємо, 24 квітня американська соціальна мережа Facebook вперше оприлюднила внутрішні правила видалення постів користувачів.