Новини 17:29

Кожен факт убивства дитини на Донбасі потрібно вносити в позови України до РФ у міжнародних судах - Геращенко

Перший віце-сіпкер висловила здивування щодо відсутності реакції з боку ОБСЄ, Ради Європи, Євросоюзу чи ООН на дії бойовиків.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заяивла, що за кожним фактом убивства бойовиками дитини на Донбасі має бути відкрито кримінальне провадження, а його матеріали - долучені до позовів України до Російської Федерації в міжнародних судах.

 

"Останні тижні приносять страшні новини з лінії фронту, гинуть військові і цивільні, від обстрілів загинуло кілька дітей. За кожним фактом убивства українського дитини має бути відкрито кримінальне провадження, і цей фактаж повинен лягти і в позови України до РФ, яка спонсорує тероризм на Донбасі, в міжнародні суди", - написала вона у Facebook.

 

 

Так, перший віце-сіпкер висловила здивування щодо відсутності реакції з боку ОБСЄ, Ради Європи, Євросоюзу чи ООН на дії бойовиків.

 

Нагадаємо, у місті Залізне Торецького району на Донеччині в результаті обстрілу бойовиків загинула 15-річна дівчинка. Зазначається, що дитина у той час знаходилася у власному дворі. 

схожі новини