Новини 2018-05-07 21:20

Суд обрав запобіжний захід бойовику з Бразилії Лусваргі

Суд взяв Лусваргі під варту на два місяці.

Павлоградський міський районний суд Дніпропетровської області обрав запобіжний захід у вигляді арешту для найманця із Бразилії Рафаеля Лусваргі, який воював на Донбасі на боці бойовиків так званої "ДНР". Відповідне рішення суд ухвалив в понеділок, 7 травня.

 

Суд взяв Лусваргі під варту на два місяці.

 

"Колегія суддів вважає виправданим тримання обвинуваченого під вартою. Домашній арешт чи застава не можуть застосуватися до осіб, обвинувачених за такою статтею як 258 Кримінального кодексу", — йдеться в рішенні суду.

 

Нагадаємо, бразильський найманець Рафаель Лусваргі, який воював за "ЛНР" і "ДНР", отримав право на вільне пересування по території України і зараз проживає в Києві чоловічому Свято-Покровському Голосіївському монастиря УПЦ МП. 

 

4 травня в Києві представники партії "Національний корпус", націоналістичних організацій "Національні дружини" та С14 затримали громадянина Бразилії Рафаеля Маркуса Лусваргі, що воював на Донбасі на боці "ДНР".

 

У прокуратурі Києва повідомили, що наполягатимуть у суді про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Крім того, глава Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що найманця з Бразилії Рафаеля Маркуса Лусваргі, який воював на боці бойовиків так званої "ДНР", не було в списках на обмін полоненими з ОРДЛО. 

схожі новини