Новини 2018-05-04 22:16

Бойовику «ДНР» з Бразилії проситимуть тримання під вартою – прокуратура

Засідання відбудеться у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області 6 червня.

Прокуратура Києва наполягатиме у суді про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою бразильцю Рафаелю Маркусу Лусваргі, який воював на боці самоназваної «ДНР». Про це  йдеться у заяві прокуратури Києва.

 

Повідомляється, що засідання відбудеться у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області 6 червня.

 

Разом з тим у прокуратурі додали, що на сьогодні «інших правових підстав для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу для Лусваргі законом не передбачено».

 

«Термін обраного йому раніше запобіжного заходу сплив у лютому поточного року та не міг бути продовжений у зв’язку із тривалістю розгляду судами питання про територіальну підсудність даного кримінального провадження», — йдеться у повідомленні.

 

У Службі безпеки, у свою чергу, зазначили, що зібрана слідчими доказова база стосовно Лусваргі «повністю була підтверджена рішенням суду першої інстанції».

 

«Рішення, яке викликало обурення значної частини суспільства, базується виключно на процедурних моментах», — йдеться у повідомленні.

 

Також СБУ додали, що наразі Лусваргі перебуває у Службі безпеки, де з ним «проводяться відповідні процесуальні дії».

 

Як повідомлялось, у п’ятницю, 4 травня, в Києві представники партії "Національний корпус", націоналістичних організацій "Національні дружини" та С14 затримали громадянина Бразилії Рафаеля Маркуса Лусваргі, що воював на Донбасі на боці "ДНР".

 

Нагадаємо, бразильський найманець Рафаель Лусваргі, який воював за "ЛНР" і "ДНР", отримав право на вільне пересування по території України і зараз проживає в Києві чоловічому Свято-Покровському Голосіївському монастиря УПЦ МП. 

схожі новини