Новини 16:34

Росія перекинула на Донбас керовані снаряди "Краснополь" – розвідка

За даними МОУ, Збройні сили РФ продовжують використовувати ОРДіЛО як полігон для випробування нових і модернізованих зразків озброєння.

У окуповану Донецьку область з території Росії доставлено партію 152-мм керованих снарядів "Краснополь" та лазерні цілевказівники-далекоміри. Про це в п'ятницю, 4 квітня, повідомили в Міноборони України з посиланням на Головне управління розвідки.

 

"На озброєння окремої артилерійської бригади, дислокованої на тимчасово окупованій території у Донецькій області, з території Росії доставлено партію 152-мм керованих снарядів "Краснополь" та лазерні цілевказівники-далекоміри. У зв’язку з цим, з особовим складом артилерійських підрозділів з’єднання російсько-окупаційних військ проводяться додаткові заняття щодо підготовки до застосування нового озброєння у бойових умовах", – йдеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, командування Збройних сил РФ продовжує використовувати окуповані території Донбасу як полігон для випробування нових і модернізованих зразків озброєння та військової техніки.

 

"Командування окупаційних військ організовує їх застосування у бойових умовах із залученням представників російських підприємств-розробників зброї. У результаті, в інтересах ЗС РФ напрацьовується досвід для подальшого удосконалення як нових зразків озброєння, так і тактики їх застосування", – наголосили в Міноборони.

 

Нагадаємо, 22 березня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що на окуповані території Донбасу в'їхала колона спецтехніки зв’язку та радіоелектронної боротьби (РЕБ).