Новини 15:29

Убивство журналіста Веремія. Крисіну загрожує шість років позбавлення волі

Зазначається, що прокурор Олексій Донський прагне допитати усіх свідків.

Прокурор Олексій Донський заявив, що для Юрія Крисіна, керівнику групи "тітушок", якого звинуватили у причетності до вбивства журналіста газети "Вісті" В'ячеслава Веремія, вимагатимуть шість років позбавлення волі. 

 

Зазначається, що дана заява прозвучала після завершення засідання Апеляційного суду.

 

Читайте також: Нові звинувачення Юрія Крисіна

 

"Вимагатимемо шість років позбавлення волі. Ми вимагатимемо саме це у даному провадженні. Ми не думаємо, що за одне засідання це станеться, але хочемо викликати свідків і допитати по даному провадженню", - наголосив прокурор.

 

Нагадаємо, 15 березня Дарницький районний суд міста Києва дав дозвіл на примусовий привід Юрія Крисіна, якого підозрюють у злочинах скоєних впродовж 18-20 лютого 2014 року, на наступне судове засідання.

 

4 березня близько 50 учасників "Автомайдану", С14 та представників інших громадських організацій пікетували будинок "тітушки" Юрія Крисіна, засудженого умовно за причетність до вбивства у 2014 році журналіста В’ячеслава Веремія.

 

Також у ніч на 19 лютого 2014 року на розі вулиць Володимирської та Великої Житомирської в центрі Києва «тітушки» вбили журналіста Веремія. Спочатку його сильно побили, а потім вистрілили в спину.

 

18 вересня 2015 року начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що вбивцею Веремія є людина на ім'я Джалал Алієв. За неофіційною інформацією, вбивця воював на боці бойовиків «ДНР» і був убитий у Горлівці в липні 2015 року.

 

22 грудня 2017 року «тітушці» Крисіну, який добивав битою пораненого журналіста, суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Линник виніс вирок у вигляді 4 років позбавлення волі з відстрочкою покарання терміном на два роки. Таким чином, якщо протягом двох років Крисін не вчинить кримінальних злочинів, він буде звільнений від відбування покарання в місцях позбавлення волі.

 

26 лютого журналіст Богдан Кутєпов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що Крисін у зв’язку з розглядом апеляції на вирок сховався у дитячому відділенні Інституту серця, де активісти облили його зеленкою.

 

1 березня Апеляційний суд Києва березня відклав розгляд скарги на вирок Крисіну до 19 березня і зобов’язав поліцію примусово привести його на судове засідання.