Новини 14:36

У Ахметова вважають придбання пентхауса у Лондоні успішною інвестицією

Компанія Ріната Ахметова СКМ пояснила, що купила пентхаус в Лондоні у якості портфельної інвестиції. Про це повідомили у прес-службі компанії.

У сегмент нерухомості компанія вирішила ввійти ще у 2006 році. Протягом 2006-2007 років СКМ формувала портфель об'єктів нерухомості, як в Україні, так і за її межами.

«Основними критеріями при формуванні портфеля були і залишаються: унікальність об'єкта (у тому числі - місце розташування) та потенціал для зростання вартості об'єкта», - сказано в повідомленні.

У компанії зазначають, що об'єкт в Лондоні в комплексі One Hyde Park був придбаний у 2007 році як портфельна інвестиція.

«Протягом минулих чотирьох років цей об’єкт демонстрував стабільне зростання вартості на рівні 5% річних навіть під час світової фінансової кризи, коли нерухомість у світі, в тому числі в Україну, знецінювалася», - зазначили у компанії.

За прогнозами експертів зростання вартості цього активу буде тривати протягом наступних кількох років. «Ми вважаємо інвестицію в лондонський об'єкт дуже успішною, а політику диверсифікації портфеля об'єктів нерухомості – ефективною», - заявили у СКМ.

«Деталі операції за домовленістю сторін не розголошуються», - відзначено у повідомленні.

Компанія СКМ позиціонує себе як професійного інвестора, що володіє й управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері рітейлу і нерухомості.

До групи СКМ входять компанії Метінвест Холдинг, ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, Сегодня Мультимедіа, ТРК Україна, ЕСТА Холдинг, Український Рітейл, машинобудівний холдинг «Гірські машини» та інші.

100% акцій ЗАТ «СКМ» належать Рінату Ахметову. У листопаді 2010 року СКМ відсвяткувало своє 10-річчя.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що невідомим покупець скористався послугами українських адвокатів та купив дві новенькі квартири у нещодавно відкритому комплексі One Hyde Park в районі Найтсбридж (Knightsbridge) за £136 млн. Ним виявився Рінат Ахметов.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...