Новини 10:22

У ПАРЄ анонсували доповідь і дебати щодо наслідків війни на Донбасі

Відповідно до порядку денного в Асамблеї також відбудеться обрання нового Комісара РЄ з прав людини та суддів ЄСПЛ.

У вівторок, 23 січня, у Парламентській асамблеї Ради Європи депутат від Литви Егідіус Варейкіс представить доповідь "Гуманітарні наслідки війни в Україні", за якою потім відбудуться дебати та буде прийнята резолюція. Про це пише Укрінформ.

 

Крім того, у ПАРЄ на вівторок заплановане відкриття фотовиставки про переселенців та вшанування пам'яті Героїв Революції Гідності

 

Зазначається, що відповідно до порядку денного в ПАРЄ сьогодні також відбудеться обрання нового Комісара Ради Європи з прав людини та суддів Європейського суду з прав людини.

 

Згідно з повідомленням, на посаду Комісара претендують три кандидати: словенський правозахисник, радник з правових питань Стамбульського плану дій Горан Клеменчич; доповідач ПАРЄ по виконанню рішень ЄСПЛ, француз П’єр-Ів Ле Борн; колишній представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, представниця Боснії та Герцеговини Дуня Міятович.

 

Як повідомлялося в грудні, на зимовій сесії ПАРЄ, 22 - 26 січня, планують розглянути питання гуманітарних наслідків російської агресії проти України. 

 

Нагадаємо, делегати ПАРЄ від 19 країн членів Ради Європи підписали жорстку декларацію«Захистити цінності Ради Європи і авторитет» щодо спроб повернути РФ в Асамблею без виконання Росією резолюцій ПАРЄ.

схожі новини