Новини 13:16

Луценко розповіла про вимоги Порошенка до закону про реінтеграцію Донбасу

Президент наполягає на ухваленні закону про реінтеграцію Донбасу у якнайближчому до запропонованого ним раніше вигляді.

Президент України Петро Порошенко наполягає на ухваленні найближчим часом закону про реінтеграцію Донбасу у якнайближчому до запропонованого ним раніше вигляді. Про це заявила представник Президента у ВР Ірина Луценко, повідомляє Укрінформ.

 

"Президент наполягає, що цей законопроект (№ 7163 - ред.) має бути прийнятий найближчим часом і він має мати вигляд найбільш наближеного до запропонованої Президентом стратегії з реінтеграції Донбасу", — сказала Луценко під час засідання Погоджувальної ради.

 

Вона наголосила, що законопроект є "критично невигідним" для Москви, оскільки визнає на законодавчому рівні Росію як окупанта та агресора, який несе відповідальність за порушені права громадян та заподіяні економічні збитки.

 

 

Як повідомлялося, 6 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей з вилученням частини 1 статті 7, де йдеться про мінські домовленості.

 

15 листопада комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони включив питання Криму у законопроект про реінтеграцію Донбасу.

 

 Згодом стало відомо, що у законопроекті з'явиться термін "окупаційна адміністрація РФ", який замінить "ДНР/ЛНР".

схожі новини

Новини RedTram

Loading...