Новини 19:57

Меркель озвучила умову повернення до нормального діалогу з РФ

За словами канцлера Німеччини, Росія повинна реалізувати спочатку мінські домовленості.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що умовою повернення до нормального діалогу з Росією є виконання нею мінських домовленостей. Про це вона заявила 2 вересня у своєму  відеопідкасті. 

"З погляду європейської політики безпеки та оборони ми маємо докласти всіх зусиль для поліпшення переговорних контактів (з Росією - ред.). Це включає, однак, також реалізацію Мінських угод. Якщо це вдасться, тоді у нас настане момент для того, щоби знову вести більш активні та інтенсивні переговори", - йдеться у повідомленні.

Також вона повторила озвучену неодноразово тезу про те, що сформувати європейський мирний порядок можливо тільки разом із Росією.

Меркель зауважила, що вона завжди виступала за те, щоби "попри великі конфлікти, пов'язані з Україною й непорушністю територіальної цілісності", не відмовлятися від діалогу з Росією, зокрема, між НАТО і РФ, дотримуватися основоположного акту про співпрацю між ними.

Раніше канцлерка Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон закликали президентів України та Росії докласти максимум зусиль для повного припинення вогню на Донбасі.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...