Новини 12:03

«Справа Курченка». У Києві правоохоронці прийшли з обшуком до приймальні нардепа

Генпрокурор заявив, що правоохоронці прийшли до приймальні на підставі рішення суду по справі Курченка.

Співробітники Служби безпеки України разом з прокуратурою проводять обшуки в  приймальні позафракційного народного депутата Дмитра Добродомова. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Зараз до приміщення моєї депутатської приймальні у Києві намагаються ввірватися працівники СБУ та прокуратури. Без пояснень... Особисто я перебуваю зараз у Львові - на свому окрузі. Юрій Луценко, можете пояснити, у чому справа?!», – написав він.

Водночас генпрокурор Юрій Луценко, коментуючи цю інформацію у Facebook, зазначив, що правоохоронці прийшли до приймальні народного депутата на підставі рішення суду по справі Сергія Курченка.

«А це приміщення є у власності співучасника схем Курченка з числа керівництва ГПУ часів Пшонки», – написав Луценко.

Він також зазначив, що приміщення необхідно зареєструвати на сайті Верховної Ради і лише після цього воно стане офіційним і недоторканим.

Нагадаємо, Курченко перебуває в міжнародному розшуку з березня 2014 року. Він фігурує в кримінальному провадженні як керівник злочинної організації, яка протягом 2010 – 2014 рр. вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини у сфері господарських операцій зі скрапленим газом. Зокрема, Курченко організував незаконне заволодіння видобутого ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ "Укрнафта" скрапленого газу на загальну суму 2,2 млрд грн шляхом його протиправного придбання на спеціалізованих аукціонах за цінами значно нижче ринкових, нібито для потреб населення. У той же час фактично скраплений газ членами злочинного угруповання надалі реалізовувався підконтрольними Курченку суб'єктами за ринковими цінами на території України.

У липні ГПУ ініціювала досудове розслідування по справі Курченка.

схожі новини