Новини 23:53

В ОБСЄ визначилися із кандидатурою нового генерального секретаря

Країни ОБСЄ підтримали призначення генеральним секретарем швейцарського дипломата Томаса Гремінгера.

Країни, які входять в Організацію з безпеки і співробітництва в Європі, визначилися з кандидатурою нового генерального секретаря. Про це на прес-конференції повідомив чинний голова ОБСЄ Себастьян Курц, передає Reuters.

За словами Курца, країни ОБСЄ підтримали призначення генеральним секретарем швейцарського дипломата Томаса Гремінгера. Крім того, погоджено призначення на посаду комісара у справах нацменшин, представника з питань свободи ЗМІ та директора Бюро з демократії та прав людини.

Зокрема, новим комісаром у справах нацменшин стане колишній генсек ОБСЄ Ламберто Занньєр, представником з питань свободи ЗМІ буде француз Арлем Дезір, а головою БДІПЛ - представниця Ісландії Сольрун Гісладоттір.

Нагадаємо, 1 липня члени ОБСЄ не змогли обрати наступника генерального секретаря Ламберто Заньєра, термін повноважень якого на цій посаді завершився 30 червня. 57 членів ОБСЄ, серед яких Росія та США, не змогли домовитись щодо кандидатур на цілу низку керівних посади через розбіжності поглядів між членами організації.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...