Новини 2017-06-26 14:31

Макрон назвав Росію ініціатором війни та джерелом агресії на Донбасі

За словами політика, це загальновідомий факт.

У понеділок, 26 червня, президент Франції Еммануель Макрон під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком заявив, що агресором на сході України виступає Російська Федерація і це загальновідомий факт. 

"Агресія виходить з Росії, тобто агресором є не Україна. Також ми визнаємо, що анексія Криму є незаконною, значить, ми всі знаємо, хто розв'язав війну та хто створив цю ситуацію і в якій ситуації ми опинилися", - сказав Макрон. 

Порошенко у свою чергу зазначив, що вчора (25 червня - Ред.) сили антитерористичної операції затримали серед бойовиків російських громадян, документи і свідчення яких український гарант продемонстрував французькому політику.

Президент України також додав, що тепер Росії буде складніше займати позицію того, що на Донбасі немає регулярних російських військ.

Нагадаємо, що 26 червня Порошенко підтримав "формулу Макрона" щодо деокупації Донбасу. Раніше, 26 червня, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що лідери "нормандської четвірки" повинні виробити нові передумови вирішення ситуації на Донбасі. Нагадаємо, що 21 червня Франція попередила Росію про погіршення відносин з ЄС через невиконання "Мінська". 

 

схожі новини