Новини 2017-06-21 09:37

Франція попередила Росію про погіршення відносин з ЄС через невиконання "Мінська"

Париж залишається прихильником урегулювання ситуації на сході України.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан під час візиту до Росії попередив, що невиконання Москвою мінських домовленостей про врегулювання на окупованій частині українського Донбасу може призвести до подальшого погіршення відносин між ЄС і Росією. Про це голова французької дипломатії заявив на прес-конференції в Москві після зустрічі з головою МЗС Росії Сєргєєм Лавровим, передає "Радіо Свобода".

Ле Дріан зазначив, що його країна залишається прихильником урегулювання ситуації на сході України. За його словами, Франція, так само як і Німеччина, в рамках "нормандського формату" переговорів із участю також Києва й Москви готові продовжувати свою посередницьку роль, щоб мінські домовленості були виконані в якнайкоротший термін.

"Бо що довше ми зволікаємо й не діємо, то менше лишається ліній контакту й то більше віддаляється перспектива врегулювання цієї кризи. Відтак погіршуються й відносини між Європейським союзом і Росією", - сказав Ле Дріан.

Лавров, зі свого боку, повторив, що для Москва очікує виконання цих домовленостей у першу чергу саме від Києва.

Нагадаємо, державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон висловив припущення, що офіційний Київ та Москва можуть домовитися про нову угоду, яка замінить Мінські домовленості, однак матиме такі ж цілі. 

схожі новини