Новини 15:45

Країни ЄС домовились щодо продовження санкцій проти Росії - глава МЗС Литви

Зокрема, щодо економічних обмежувальних заходів, індивідуальних та щодо Криму.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс заявив, що країни-члени Європейського Союзу досягли консенсусу в питанні продовження санкцій проти РФ. Про це він заявив у Києві спільному брифінгу з главами МЗС України та Швеції.

"Ми насправді обговорювали це питання і не один раз, і, звичайно, у нас є повний консенсус щодо продовження санкцій в тому вигляді, в якому вони існують: економічні санкції, індивідуальні санкції, санкції щодо Криму", - сказав Лінкявічюс.

Глава МЗС Литви зазначив, що окремої зустрічі на тему продовження санкцій не було, але був обмін думками після яких можна стверджувати, що в опитуванні продовження санкцій проти РФ є консенсус.

У свою чергу, міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом зазначила, що Швеція, як і Литва, залишається прихильником посилення санкцій проти РФ через невиконання останньою мінських угод.

"Я не думаю, що зараз реалістично в короткостроковій перспективі отримати згоду від усіх країн-членів з приводу посилення цих санкцій. Литва і Швеція - ми на передовій того, щоб це зробити. Ми "за", - додала Вальстрьом.

Нагадаємо, Європейська Рада обговорить продовження економічних санкцій проти Росії 22 червня

Новини RedTram

Loading...