Новини 15:16

Пожежники Лондона призупинили пошуки жертв у багатоповерхівці через небезпеку обвалу

Досі зниклими безвісти вважаються десятки людей.

Лондонські рятувальні та пожежні служби на час припиняють пошуки жертв в палаючій висотній будівлі в Лондоні через небезпеку обвалу будівлі.

"Я більше не пошлю туди пожежників", - заявила начальник міської пожежної служби Дені Коттон 15 червня, передає DW.

Пожежники змогли перевірити всі поверхи будівлі, попри те, що навіть за 24 години після початку пожежі не всі осередки загоряння були ліквідовані.

За словами Дені Коттон, багато пожежників травмовані "жахливими сценами", які їм довелося спостерігати. Люди під час пожежі викидалися з вікон або викидали з них дітей. "Це найжахливіше, що мені довелося бачити", - заявила шеф лондонських пожежників.

Прем'єр-міністр Великої Британії тереза ​​Мей "приватно" відвідала місце пожежі і поговорила з пожежними та жителями будинку. Пожежники і рятувальники кажуть, що на обстеження будівлі та пошук жертв буде потрібно, щонайменше, кілька тижнів. У будівлі до пожежі жило від 400 до 600 чоловік.

Тим часом, за даними лондонської поліції, число жертв зросло до 17 осіб. У лікарні було направлено 78 постраждалих, 18 з них знаходяться в критичному стані. Досі зниклими безвісти вважаються десятки людей.

Рятувальники зазначають, що не сподіваються знайти живих після пожежі. Крім того, в лондонській поліції повідомили про відсутність даних, які вказують на те, що пожежа сталася в результаті теракту.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...