Новини 22:43

Мін'юст заарештував рахунки Укргазвидобування

У компанії заявляють, що до такої ситуації призвела спроба ТОВ "Арабський енергетичний альянс" заволодіти коштами Укргазвидобування в розмірі 231,6 млн грн.

Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції заарештував гроші на рахунках ПАТ "Укргазвидобування". Про це повідомляє прес-служба компанії.

"31 травня 2017 року ПАТ "Укргазвидобування" стало відомо, що відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції було видано постанову від 30 травня 2017 року щодо арешту коштів ПАТ "Укргазвидобування". Постанову ухвалено на підставі наказу Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 року. Як наслідок, станом на 31.05.2017 р. рахунки товариства арештовано", - йдеться в повідомленні.

У компанії заявляють, що до такої ситуації призвела спроба ТОВ "Арабський енергетичний альянс" заволодіти коштами Укргазвидобування в розмірі 231,6 млн грн, і попереджає: арешт рахунків може зашкодити виробничій діяльності найбільшого газовидобувного підприємства України.

Товариство закликає усі сторони дотримуватися чинного законодавства та вимагає зняти арешт з його рахунків.

Справа між ПАТ "Укргазвидобування" та ТОВ "Арабський енергетичний альянс" стосується договору про спільну діяльність від 2004 року, який втратив чинність ще 2014 року.

схожі новини