Новини 15:32

У Генштабі похвалили призовників із зони проведення АТО

В оборонному відомстві зазначили, що новобранці зі сходу країни найбільш мотивовані для служби у лавах Збройних Сил України.

Призовники з Донецької та Луганської області найбільш мотивовані для служби у лавах Збройних Сил України, і план призову до війська в зазначених областях завжди виконується. Про це на брифінгу розповів начальник Головного управління персоналу, заступник начальника Генштабу Збройних сил, генерал-лейтенант Артур Артеменко.

«Саме в цьому регіоні (Донецька і Луганська області – ред.) завжди виконували план призову... Саме ці військовослужбовці найбільш мотивовані для вирішення завдань, до яких їх готують. Не буду говорити про виконання плану призову по областях, тому що не маю права, але скажу, що західні області трохи недовиконують план через сезонних робіт. Тому нам потрібно розібратися з питаннями, пов'язаними з ринком праці», – зазначив він.

Артеменко уточнив, що має на увазі відсутність призовників за місцем проживання через сезонні роботи за кордоном або в інших областях країни.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...