Новини 17:55

У зоні АТО знайшли заборонені міни, які стоять на озброєнні російської армії

Схованку виявили в Мар'їнському районі, де раніше була позиція бойовиків "ДНР".

У Донецькій області Служба безпеки та військовослужбовці виявили боєприпаси та комплектуючі до них російського виробництва, від використання яких відмовились понад 150 країн, у тому числі Україна. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Як зазначається, зі схованки, облаштованої неподалік села Сигнальне Мар’їнського району, де раніше була позиція бойовиків так званої «ДНР», оперативники спецслужби вилучили 15 протипіхотних мін ПМН-2, декілька комплектуючих елементів від мін різних модифікацій, ящик з маркуванням «УНИ-1», а також «Свидетельство о качестве» та «Упаковочный лист» в/ч № 42754 від 05.04.2005 року.

"Військова частина № 42754 входить до складу ЗС РФ та дислокується у населеному пункті Плехани Олександрівського району Володимирської області. Також свідченням того, що знайдені міни перебувають на озброєнні російської армії, є той факт, що Україна, на виконання положень Оттавської конвенції 1997 року про заборону застосування, накопичення запасів, виробництво і передачу протипіхотних мін та про їх знищення, ліквідувала всі боєприпаси такого типу, на відміну від Росії, яка принципово відмовилась підписувати цей міжнародний договір", - ідеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, міни знищив один із підрозділів ЗСУ.

Нагадаємо, в квітні СБУ вилучила боєприпаси російського походження у районі проведення антитерористичної операції, на околиці села Троїцьке на Луганщині. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...