Новини 20:20

Гройсман назвав умову підвищення пенсій в Україні

За словами прем'єр-міністра, пенсійний вік підвищуватися не буде.

Якщо парламент підтримає пенсійну реформу, пенсії підвищать із 1 жовтня. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів.

"Ми розробили і в травні ми вже внесемо до Верховної Ради цю реформу пенсійної системи. Ми хочемо, щоб вона була справедливою. Ми знайшли, багато місяців працювали над формулою, щоб забезпечити вже з першого жовтня підвищення 5 млн 600 тис. пенсіонерам пенсій від 200 до тисячі грн. Це досить суттєве підвищення пенсій, і це підвищення буде на постійній основі", - заявив Гройсман.

Прем'єр-міністр сподівається, що український парламент проголосує за пенсійну реформу. Він також повідомив, що ця реформа передбачає скасування оподаткувань пенсій для пенсіонерів, які працюють.

Читайте також: У МВФ наголосили на обов'язковому проведенні пенсійної реформи в Україні

За словами прем'єр-міністра, пенсійний вік підвищуватися не буде. 

Також Гройсман запевнив, що уряд знайшов формулу, що дозволить без підвищення пенсійного віку звести до мінімуму дефіцит Пенсійного Фонду, який сьогодні становить близько 140 млрд грн.

"І ми за сім років зможемо або зменшити цей дефіцит, або довести його до нуля", - наголосив глава уряду.

Гройсман гарантує, що пенсійна реформа в Україні буде проведена.

"Після того, як парламент прийме це рішення, я готовий нести повну політичну відповідальність, аж до відставки і я гарантую, що ми проведемо цю реформу", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, згідно з меморандумом із МВФ, пенсійна реформа в Україні повинна бути прийнята Верховною Радою до кінця травня 2017 року.

схожі новини