Новини 19:11

МВФ схвалив виділення Україні $1 млрд четвертого траншу — Порошенко

Раніше президент заявив, що Україна отримає другий транш фінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі €600 млн після виділення чергового траншу МВФ.

Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні наступного кредитного траншу. Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

«Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні одного мільярда доларів. Це чергове визнання українських реформ!», - написав президент.

«Уперше в історії відносин України з МВФ наша держава отримала четвертий транш в рамках однієї Програми розширеного фінансування МВФ. Ми спільно створили цю історію успіху і, вірю, продовжимо співпрацю з метою виведення України на стійкий тренд зростання. Щиро дякую Крістін Лагард, директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду, за її особисту відданість і віру в успіх програми розвитку України», - зазначив глава держави.

«Наш успіх на внутрішньому фронті реформ, а також міжнародна єдність і солідарність – це найкраща відповідь на триваючу агресію Росії та спроби дестабілізації України з боку Кремля», - додав президент.

Нагадаємо, в понеділок, 27 березня, технічна місія МВФ завершила роботу в Україні. Місія надала рекомендації щодо впровадження податку на виведений капітал.

Також раніше Порошенко поінформував, що Україна отримає другий транш фінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі €600 млн після виділення чергового траншу Міжнародним валютним фондом.

Як відомо, попередній транш Україна отримала у вересні 2016 року. Тоді Фонд схвалив виділення офіційному Києву майже $1 млрд.

схожі новини