Новини 14:27

Питання України на найближчий тиждень відсутнє у порядку денному МВФ

Розклад засідань ради складено до 7 квітня.

Українське питання щодо фінансування відсутнє у порядку денному засідань Ради директорів Міжнародного валютного фонду, який розписаний до 7 квітня 2017 року.

Зазначається, що до вже сформованого порядку денного роботи Ради директорів МВФ не внесли питання оцінки реформ, що проводяться Україною у рамках програми співпраці з МВФ.

Розклад засідань ради складено до 7 квітня 2017 року, однак «українське питання» в ньому відсутнє.

Натомість на кінець березня – початок квітня заплановано розгляд питань співпраці з Нігерією, Нідерландами, Сан-Марино та Беніном.

Як повідомлялося раніше, НБУ передав МВФ нові макроекономічні показники та очікує рішення щодо траншу. 

У понеділок, 27 березня, технічна місія МВФ завершила роботу в Україні. Місія надала рекомендації щодо впровадження податку на виведений капітал.

Нагадаємо, питання третього перегляду програми розширеного фінансування МВФ для України зняли з порядку денного ради директорів Міжнародного валютного фонду на 20 березня. У МВФ пояснили, що засідання Ради директорів було відтерміноване, щоб оцінити вплив останніх подій на програму співпраці, тож МВФ розраховує повідомити про нову дату засідання найближчим часом.

Президент України Петро Порошенко зустрівся 20 березня увечері з лідерами фракцій через ситуацію з МВФ. Порошенко також поінформував, що Україна отримає другий транш фінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі €600 млн після виділення чергового траншу Міжнародним валютним фондом.

схожі новини