Новини 15:34

Під судом ООН родичі загиблих у катастрофі MH17 вимагають визнати провину Росії

На зображеннях видно, як люди тримають плакати із написами "Справедливість для MH17" та "Ми хочемо правди".

У Гаазі, неподалік будівлі Міжнародного суду ООН, де відбуваються слухання в рамках позову України проти Росыї, родичі загиблих пасажирів малайзійського Боїнга MH17, збитого на Донбасі влітку 2014 року, влаштували небагатолюдний мітинг. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Тарас Корніюк.

Вони вимагають притягнення Росії до відповідальності за катастрофу і тримають плакати із написами "Справедливість для MH17", "Ми хочемо правди" та фото загиблих.

Нагадаємо, за даними  нідерландського видання, суд ООН може розглянути справу збитого MH17 в рамках позову України проти Росії.​

Раніше повідомялося, 16 січня Україна подала до Міжнародного суду ООН у Гаазі позов проти Росії у зв'язку з порушенням РФ Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Згодом міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна збирається доповнювати свій позов у Міжнародний суд ООН новими фактами про порушення Росією прав людини.

Слухання триватимуть чотири дні і проходитимуть у два етапи - 6 та 8 березня на слуханнях виступатиме українська сторона, а 7 та 9 березня - російська. Українська сторона просить застосувати запобіжні заходи для захисту цивільного населення від агресії Росії в рамках розгляду позову в Міжнародному суді ООН. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...