Новини 2016-11-10 09:36

У Міноборони спростували заяву ФСБ РФ про затримання у Криму українських розвідників

В українському Міноборони переконані, що ФСБ вкотре вводить світ в оману.

Спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко спростував заяву ФСБ Росії про затримання в Севастополі нібито учасників "диверсійно-терористичної групи" Головного управління розвідки Міноборони України.

"У реальності ніяких диверсантів ФСБ не затримувала, оскільки їх у Криму і Севастополі немає. Російські спецслужби таким чином намагаються показати свою ефективність, вводячи в черговий раз в оману своє найвище російське керівництво, народ і міжнародне співтовариство", – сказав він 10 листопада.

За його словами, якщо проаналізувати останні заяви ФСБ РФ, їхні попередні висловлювання, то "можна зробити висновок, що ФСБ перетворилася на фабрику брехні".

Як повідомлялося, у ФСБ Росії заявили про затримання 9 листопада на території окупованого Криму в Севастополі "учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України".

Нагадаємо, ФСБ Росії у серпні заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований української розвідкою. У ФСБ стверджують, що затримали громадян як України, так і Росії, а керував цією мережею нібито Панов Євген Олександрович, 1977 року народження.

Брат Панова заявив, що його викрали в Запорізькій області і вивезли в окупований Крим для інсценування провокації проти України. Слідчі Національної поліції відкрили кримінальне провадження через викрадення Панова.

У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією. У той самий час у Міноборони України зазначили, що подібні заяви з боку ФСБ є нічим іншим, як спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації на території тимчасово окупованого півострова.

схожі новини