Новини 2016-11-03 09:27

У Польщі затримали чотирьох чоловіків за жорстоке побиття українця

Джерело в поліції стверджує, що нападники сприйняли чоловіка за росіянина.

Поліція польського міста Жешув затримала чотирьох чоловіків, які в понеділок жорстоко побили українця, що став на захист польки. Про це повідомляє Rzeszow-news.

Інцидент стався після полудня в понеділок в одному з ресторанів неподалік залізничного вокзалу в Жешуві.

"У ресторані сидів громадянин України зі своєю знайомою полькою. До жінки у вульгарній манері почали чіплятися четверо чоловіків. Українець став на її захист. Після цього вони спрямували свою агресію на українця, який вже давно мешкає в Польщі і має тут свій бізнес" - розповів поліцейський, знайомий з деталями справи.

Нападники вивели українця з ресторану і там жорстоко побили, що чоловік втратив свідомість. Також відомо, що вони вигукували образи на підґрунті національності. Джерело в поліції стверджує, що нападники сприйняли чоловіка за росіянина.

Поліція затримала двох нападників невдовзі після побиття, ще двох затримали в середу. Невдовзі їм мають висунути звинувачення у побитті.

Слідство у цій справі вже ініціював прокурор Жешува. Справа буде провадитись за фактом побиття за ознакою національної приналежності.

Нагадаємо, в липні у польському Ґданську поліція затримала шістьох громадян України за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої.