Новини 12:34

Луценко передав розслідування інциденту між ГПУ та НАБУ в Службу безпеки

Генпрокурор і директор НАБУ прийняли таке рішення для забезпечення об'єктивності слідства.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про передання всіх розслідувань щодо інциденту між співробітниками Національного антикорупційного бюро і Генпрокуратури в Службу безпеки для неупередженості слідства. Про це він сказав на спільному брифінгу з директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником в четвер у Києві.

"Для того, щоб слідство щодо цього інциденту було об'єктивним, за пропозицією директора НАБУ Ситника я як генеральний прокурор, використовуючи дані мені повноваження, передаю всі відкриті щодо цього інциденту провадження ... в СБУ", - заявив Луценко.

За його словами, процесуальне керівництво у цій справі буде здійснювати заступник генерального прокурора Анжела Стрижевська.

Він також зазначив, що до слідчої групи будуть залучені представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та в якості спеціаліста - колишній помічник федерального прокурора США Богдан Вітвицький.

Перед цим генпрокурор сказав, що у конфлікті між співробітниками Генеральної прокуратури та Національної антикорупційного бюро є ознаки правопорушень з обох сторін

Як повідомлялося, 12 серпня у Києві стався конфлікт між працівниками Національного антикорупційного бюро та співробітниками.

НАБУ відкрило кримінальне провадження стосовно працівників Генпрокуратури, які викрали і утримували працівників бюро. Згодом оприлюднили відео фрагментів свідчень працівників НАБУ, яких 12 серпня затримали співробітники Генпрокуратури і без складання протоколів утримували протягом 11-ти годин.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...