Новини 2016-04-28 10:56

Білоус розповів, коли ФДМУ має передати умови приватизації ОПЗ на погодження Кабміну

За словами очільника Фонду держмайна, наразі блокування новими міністрами та представниками різних груп впливу приватизації заводу немає.

Фонд державного майна України має віддати на погодження Кабінету міністрів умови приватизації Одеського припортового заводу до кінця квітня й очікує на підтримку уряду. Про це в ексклюзивному інтерв’ю «Тижню» розповів голова ФДМУ Ігор Білоус.

«ФДМУ зробив свою справу, і я дуже сподіваюся на підтримку. До кінця квітня маємо віддати на погодження Кабінету Міністрів умови приватизації ОПЗ і очікуватимемо сприяння уряду», – сказав він.

Також він зазначив, що поки що блокування новими міністрами та представниками різних груп впливу приватизації ОПЗ немає.

«Наразі протидії немає, і мене радує, що міністри збираються підтримувати той тренд у приватизації, який було започатковано… Щодо іноземних інвесторів, то їм мало заяв і просто слів: вони теж хочуть бачити офіційне рішення Кабміну. На даний момент приватизація на такому етапі, що скасувати її може тільки прем’єр-міністр або президент», – розповів Білоус.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини