Новини 2014-06-07 17:53

Речник АТО: Загинуло троє членів екіпажу збитого під Слов’янськом літака

Загинули троє членів екіпажу літака Ан-26, збитого 6 червня над Слов'янськом. Про це повідомив прес-секретар антитерористичної операції Владислав Селезньов.

"Три члени екіпажу померли. Трьох вдалося врятувати, вони знаходяться у лікарнях, ще один - поранений", - сказав журналіст.

За його словами, екіпаж зробив все можливе, щоб відвести апарат від Слов'янська і врятувати жителів.

Селезньов додав, що літак, який віз невійськовий вантаж, збили в результаті двох пусків ПЗРК.

Нагадаємо, раніше координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук заявив, що Ан-26 був збитий з новітнього переносного зенітно-ракетного комплексу (ПЗРК) 9К333 "Верба" російського виробництва. За його інформацією, тільки тиждень тому ці ПЗРК почали надходити на озброєння армії.

Як повідомлялося, 6 червня очевидці у соціальних мережах повідомили, що під Слов’янськом терористи збили український літак.

Згодом речник АТО Владислав Селезньов підтвердив інформацію про влучення під час обстрілу з ПЗРК ракети в транспортний літак Ан-26 Повітряних сил України над Слов'янськом.

"Ан-26 Повітряних сил України виконував завдання з перевезення гуманітарного вантажу, зібраного волонтерами. За інформацією з одного блокпостів сил АТО біля Слов'янська, в літак було здійснено два постріли з ПЗРК. У результаті зафіксовано влучення у правий двигун та вибух", - заявив Селезньов.