Новини 2014-01-31 20:59

У Москві так шукали Комітет солідарності з Майданом, що розгромили офіс Спілки захисту прав споживачів

У Москві в офіс Спілки захисту прав споживачів увірвалися 50 невідомих у масках. Про це повідомив голова організації Михайло Аншаков. За його словами, нападники шукали Комітет солідарності з Майданом.

Аншаков заявив, що буде вимагати порушення кримінальної справи.

Про створення Комітету солідарності з Майданом заяви колишній радник президента Росії Андрій Іларіонов. У своєму блозі він написав, що комітет збирає гуманітарну допомогу учасникам Майдану і постраждалим під час сутичок. Комітет також має намір організувати акції на підтримку Майдану. Зокрема, 2 лютого планують пікетувати посольство України в Москві.

Як повідомлялося раніше, російські опозиціонери створили комітет солідарності з українським Майданом. Організація має намір поширювати об'єктивну інформацію про Майдан і події в Україні та протидіяти інформаційній війні Кремля, яку він оголосив Україні. Також комітет планує здійснювати «народну дипломатію" та "встановлювати зв'язки між спільнотами активістів".

Ініціаторами створення комітету виступили представники російської опозиції та громадські діячі Михайло Аншаков, Андрій Ілларіонов, Андрій Піонтковський, Лоліта Царі, Ольга Курносова , Павло Шелков, а також український режисер Володимир Різун.

"Комітет солідарності з Майданом" , - це відкрита структура, до якої може приєднатися будь-який бажаючий ", - заявили вони.

Також учасники комітету планують проводити масові акції на підтримку Майдану і спільні культурні проекти, зокрема, зняти документальний фільм про Майдан.

схожі новини