VIP-хроніки 2013-06-12 01:39

Найгучніші розлучення світових лідерів за останні десять років

Сільвіо Берлусконі, Ніколя Саркозі та Владімір Путін – найвідоміші розлучення останніх десяти років

У грудні 2002 року прем’єр-міністр Швеції Ганс Йоран Персон подав на розлучення зі своєю дружиною Аннікою і остаточно отримав розлучення в квітні 2003 року. Пара була одружена трохи менше восьми років та не мала дітей.

 

 

В жовтні 2007 року президент Франції Ніколя Саркозі офіційно розірвав шлюб з дружиною Сесілією. Пара розійшлася «за спільною згодою» після 11 років шлюбу. Саркозі перестав з’являтися з дружиною на людях вже в травні 2005 року, коли отримав посаду міністра внутрішніх справ Франції.

 

 

В травні 2009 року дружина італійського прем’єр-міністра Сільвіо Берлусконі Вероніка оголосила про своє рішення розлучитись з чоловіком. Підставою для того стала його невірність, про яку вже почали з’являтися повідомлення в ЗМІ. Так, зокрема, писали про роман Сільвіо з 18-річною моделлю Наомі Летіцією. Розлучення було офіційно завершено в 2012 році. 

 

 

У березні 2011 року оголосили про розлучення і президент Гватемали Альваро Колома та його дружина Сандра Торес. Торес хотіла балотуватися на посаду президента, але конституція Гватемали забороняє членам родини нинішнього глави держави претендувати на цю посаду. Розлучення було офіційно укладено, втім суд так і не дозволив Торес взяти участь в президентських перегонах.

 


У травні 2011 року президент Перу Алан Гарсія офіційно підтвердив, що ще два роки тому розлучився зі своєю дружиною Пілар Норес. Ще раніше він заявив ЗМІ, що поряд з чотирма дітьми, народженими у шлюбі мав ще позашлюбне дитя.

 

 

У березні 2012 року ще один шведський прем’єр-міністр Фредрік Райнфельдт після 20 років подружнього життя розлучився зі своєю дружиною Філіппою. Пара одружилась в 1992 році і мала трьох дітей.

 

 

6 червня 2013 року Владімір Путін і його дружина Лариса під час інтерв’ю державному телебаченню сказали, що розлучаються. Пара прожила разом більше 30 років. 

 

 

Читайте також Кого вважають коханками Путіна і з ким він може одружитись

 

За матеріалами Business Insider

 

Новини RedTram

Loading...